Kongres Energetyki Przyszłości | ZEOP

FAQ

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Państwa pytania. Jeśli po przeczytaniu poniższych wskazówek wciąż mieliby Państwo jakieś wątpliwości, prosimy o kontakt poprzez stronę Kontakt KEP.

Kongres Energetyki Przyszłości odbywa się w dniach 16-17 kwietnia 2024 r. w Toruniu.

Regulamin dostępny jest tutaj.

Program wydarzenia znajdziesz tutaj.

Zapisy na to wydarzenie zostały już zamknięte. 

Udział w kongresie można wziąć wyłącznie stacjonarnie. Nie przewidujemy udziału online.

Zapisy na to wydarzenie zostały już zamknięte. 

Zapisy na to wydarzenie zostały już zamknięte. 

Uczestnictwo w KEP nie jest darmowe. Ceny wejściówek na tegoroczne wydarzenie znajdują się na stronie kep.zeop.pl/zapisy.

Tak, można uczestniczyć jeden dzień w Kongresie, ale cena za udział będzie taka sama jak za udział w dwóch dniach wydarzenia.

Cena udział w Kongresie w pakiecie standard wynosi 850 zł, a w pakiecie VIP 1150 zł. Przy zapisie m.in. 3 osób przysługuje rabat 150 zł za każdą osobę. Podane ceny są cenami brutto. 

Organizatorzy nie przewidują zniżek dla studentów i doktorantów. Cena została ustalona jednakowa dla wszystkich uczestników. Ceny można znaleźć na stronie kep.zeop.pl/zapisy.

Swój udział w wydarzeniu należy opłacić przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem płatności internetowych obsługiwanych przez serwis Tpay. Linki do szybkich płatności znajdują się na stronie kep.zeop.pl/zapisy.

Bilety dla uczestników Kongresu będą przesyłane na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym przed wydarzeniem.

Wszystkie bilety będzie rozsyłać przed wydarzeniem, najpóźniej w pierwszym tygodniu kwietnia. Jeżeli nie dostaniesz biletu w tym terminie, prosimy o kontakt. Może zdarzyć się sytuacja, kiedy płatność nie zostanie zaksięgowana poprawnie. 

Nie trzeba drukować biletu, ponieważ uczestników Kongresu będziemy weryfikować z naszą listą.

Oświadczenie o rezygnacji z uczestnictwa w Kongresie należy dokonać drogą elektroniczną na adres e‐mail: kep@zeop.pl. Jeżeli rezygnacja nastąpi do dnia 19 marca to zwrócimy pełną kwotę, a jeśli po 20 marca, ale do 4 kwietnia – zwrócimy 50% wpłaconej kwoty. Przy rezygnacji zgłoszonych od 5 kwietnia wniesiona opłata nie podlega zwrotowi.

Istnieje taka możliwość jednak przed kongresem należy o tym fakcie poinformować organizatorów drogą mailową – na adres: kep@zeop.pl, najpóźniej na 4 dni przed planowaną datą wydarzenia.

Ilość dostępnych miejsc dla uczestników Kongresu jest ograniczona. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie do momentu wykorzystania puli dostępnych miejsc.

Nie można przyjść na Kongres z dzieckiem. W ramach wydarzenia nie organizujemy strefy opieki nad dzieckiem.

Oświadczenie o rezygnacji z uczestnictwa w Kongresie należy dokonać drogą elektroniczną na adres e‐mail: kep@zeop.pl, jednak nie później niż na 14 dni przed datą Kongresu.

Wszelkie kwestie propozycji prelegentów prosimy zgłaszać na adres kep@zeop.pl.

Hotel oferuje za opłatą miejsca parkingowe na otwartej przestrzeni oraz w parkingu podziemnym. Uczestnicy Kongresu opłacają parking we własnym zakresie. 

Organizator w ramach zgłoszenia nie gwarantuje noclegu. Sugerujemy rezerwację noclegu w jednym z polecanych hoteli:

  • Hotel 1231 – 10% rabatu na hasło Kongres Energetyki Przyszłości 2024
  • Chleb i Wino – 10% rabatu na hasło KEP24
  • Solaris – 10% rabatu na hasło KEP
  • Hotel Filmar – na hasło „Kongres Energetyki Przyszłości 2024” pokój 1-osobowy ze śniadaniem będzie w cenie 280 zł/doba, a pokój 2-osobowy – 370 zł/doba

W pakiecie dla uczestnika KEP-u zapewniamy każdego dnia ciągłą przerwę kawową i lunch.

W miejscu odbywania się Kongresu dostępna będzie restauracja, w której będzie można wykupywać posiłki.

Pakiet uczestnika KEP-u obejmuje dostęp do nagrań ze wszystkich paneli Kongresu, z tym, że wyłączny dostęp dla uczestników KEP-u będzie jedynie przez trzy miesiące. Po tym czasie nagrania zostaną udostępnione publicznie na YouTube.

Wszystkie informacje na bieżąco są zamieszczane są na stronie internetowej pod tym linkiem